خانه > مقالات بروکر آمارکتس > بونوس بروکر آمارکتس

بونوس بروکر آمارکتس

بروکر آمارکتس جوایز و پاداش‌هایی را در قالب پروموشن های نقدی و غیر نقدی به کاربرانش ارائه می‌کند تا آن‌ها را تشویق نماید که فعالیت بیشتری را انجام دهند. استفاده از هر نوع بونوس بروکر آمارکتس قوانین و شرایط خاص خودش را دارد که در این مقاله آن‌ها را بررسی خواهیم کرد.

بونوس بروکر آمارکتس

بونوس در فارکس چیست؟

قبل از بررسی و پاسخ به سوال بونوس بروکر آمارکتس چیست؟ ابتدا به مفهوم آن می پردازیم؛ به پاداش‌های نقدی و غیر نقدی که بروکرها برای تشویق کاربرانشان ارائه می‌کنند، بونوس گفته می‌شود. اگر می‌خواهید بدانید انواع بونوس در فارکس چیست؟ باید بگوییم که بونوس‌ها می‌توانند به صورت نقدی یا غیر نقدی باشند. خود بونوس نقدی نیز به دو شکل قابل معامله و غیر قابل معامله تقسیم می‌شود. بونوس‌های غیر نقدی نیز هدایایی از جمله خودرو، لپ تاپ، موبایل و … هستند که بیشتر به دلیل شرکت در مسابقات به نفرات اول اهدا می‌شود.

آموزش افتتاح حساب بروکر آمارکتس

همان‌طور که در بخش مراحل دریافت بونوس گفته شد، اولین کاری که باید انجام دهید، ثبت نام در بروکر آمارکتس است. برای این کار لازم است تا به صفحه اول سایت مراجعه کنید و روی دکمه سبز رنگ «افتتاح حساب» کلیک کنید تا صفحه زیر برایتان باز شود.

ثبت نام در بروکر آمارکتس
آموزش ثبت نام در بروکر آمارکتس

در اینجا کافی است نام، نام خانوادگی، ایمیل و تلفن خود را وارد کنید؛ سپس روی دکمه توافق با قوانین کلیک کنید و بعد افتتاح حساب را بزنید. در اینجا شما به پنل کاربری در بروکر آمارکتس دسترسی پیدا خواهید کرد. برای اینکه بتوانید از کلیه امکانات از جمله بونوس‌ها بهره‌مند شوید، لازم است تا احراز هویت خود را در این بروکر کامل کنید.

بونوس های بروکر آمارکتس در فارکس

در بروکر آمارکتس بونوس‌ها به دلایل مختلف در زمان‌های مختلف ارائه می‌شود، اگر وارد صفحه اول سایت این کارگزاری شوید و روی تب طرح‌های تشویقی کلیک کنید، فهرستی از جوایز و پاداش‌ها را خواهید دید که ممکن است هرکدام به دلایل مختلفی ارائه شوند.

بونوس های بروکر آمارکتس
بونوس های بروکر آمارکتس

بگذارید در اینجا فهرستی از این بونوس را برای شما ارائه کنیم:

 • بونوس حساب دمو: این بونوس جایزه‌ای است که به افرادی تعلق می‌گیرد که حساب دمو ایجاد کرده‌اند و توانسته در چند روز اول سود کنند. سپس اگر یک حساب معاملاتی واقعی ایجاد کنند و به میزان سود خود پول در حساب واریز کنند، میزان درصد بونوسی تا ۱۰۰۰ دلار به حساب آنها تعلق خواهد گرفت.
 • بونوس انتقال حساب: اگر حسابتان را با پوزیشن‌های باز به بروکر آمارکتس منتقل کنید، می‌توانید تا ۲۰% مبلغ بالانس حسابتان را به عنوان بونوس اضافه روی حساب خود دریافت کنید.
 • بونوس تغییر بروکر: اگر معامله‌گری تصمیم بگیرد که بروکر خود را تغییر دهد می‌توانید در این مسیر ۲۰% بونوس تا سقف ۵۰۰۰ دلار از بروکر آمارکتس دریافت کند.
 • بونوس واریزی: بونوس واریزی به بونوسی گفته می‌شود که شما هنگام واریز به حساب معاملاتی خود دریافت می‌کنید، این بونوس تا سقف ۱۰ هزار دلار است و واریزی شما را دو برابر می‌کند.

قوانین دریافت بونوس آمارکتس

قوانین هر بونوس متفاوت است برای اینکه دقیق‌تر با قوانین و روش دریافت بونوس‌ها در بروکر Amarkets آشنا شوید، ما بخشی از مهم‌ترین این قوانین را برای شما شرح خواهیم داد:

 1. قوانین بونوس دمو
 2. قوانین بونوس تغییر بروکر و بونوس انتقال معاملات باز
 3. قوانین بونوس واریزی

در ادامه قوانین بونوس های ذکر شده در بالا را بصورت کامل بررسی خواهیم کرد:

قوانین بونوس دمو

اگر می‌خواهید از بونوس حساب دمو آمارکتس استفاده کنید، قوانین زیر را بخوانید:

 • معاملات متوالی طی ۵ روز و کسب سود
 • ایجاد حساب معاملاتی به اندازه یا بیشتر از سودی که در حساب دمو داشته‌اید.
 • امکان استفاده از این بونوس فقط در متاتریدر ۴ است.
 • بونوس غیر قابل برداشت است و روی بالانس شما جمع نمی‌شود.
 • حداکثر میزان بونوس ۱۰۰۰ دلار است.
 • بونوس برای پوشش دراودان قابل محاسبه نیست.

حجم معاملاتی لازم برای برداشت بونوس با توجه به فرمول زیر محاسبه خواهد شد:
مبلغ بونوس / ۳ دلار آمریکا. این یعنی، ۳ دلار آمریکا به ازای هر لات کامل. این بونوس پس از پر کردن حجم معاملاتی لازم برای برداشت در دسترس خواهد بود.

قوانین بونوس تغییر بروکر و بونوس انتقال معاملات باز

اگر می‌خواهید از بونوس تغییر بروکر یا بونوس انتقال معاملات باز بروکر آمارکتس استفاده کنید، قوانین زیر شامل شما خواهد شد:

 • باید گزارش عملکردتان در بروکر دیگر را ارائه کنید.
 • این بونوس فقط برای حساب‌های Standard و Fixed باز شده در پلتفرم MT4/MT5 قابل اجرا است.
 • حداکثر میزان بونوس دریافتی ۵۰۰۰ دلار است که ۲۰% مبلغ بالانس شما خواهد بود.
 • این بونوس فقط یکبار ارائه می‌شود.
 • کارمزد انتقال ۰% خواهد بود.

قوانین بونوس واریزی

برای استفاده از بونوس واریزی بروکر آمارکتس، قوانین زیر شامل شما خواهد شد:

 • در صورت برداشت بخشی از واریزی، بونوس نیز حذف خواهد شد.
 • بونوس در زمان افت سرمایه برای شما قابل استفاده نیست.
 • اگر ۳۰ روز با حساب معامله نشود، بونوس حذف خواهد شد.
 • مبلغ این بونوس با دیگر بونوس‌ها قابل ادغام نیست.
 • حداکثر میزان بونوس ۱۰ هزار دلار است.
 • تا ۲ برابر واریزی خود را به عنوان بونوس واریزی می‌توانید دریافت کنید.

جوایز و پاداش بروکر آمارکتس

جوایز و پاداش در بروکر آمارکتس به سه صورت است، اگر شما معامله انجام دهید، می‌توانید به ازای معاملات خود کش بک یا ریبیت دریافت کنید که این کش بک به صورت نقدی و قابل برداشت است. اگر عملیات‌های دیگری مانند واریز به حساب، تغییر بروکر یا … داشته باشید می‌توانید بونوس و جایزه نقدی غیر قابل برداشت دریافت کنید؛ این جایزه قابل معامله است. دیگر مدل جوایز و پاداش‌های بروکر آمارکتس به صورت غیر نقدی است و شامل جوایزی چون لپ تاپ، موبایل، خودرو، پلی استیشن و … می‌شود. این جوایز معمولاً به مسابقات تعلق می‌گیرد.   

آموزش دریافت بونوس آمارکتس

دریافت هر نوع بونوس در بروکر آمارکتس روش خاص خودش را دارد، اما به طور کلی، هر بونوسی که می‌خواهید دریافت کنید، قبل از اقدام حتماً با پشتیبانی بروکر Amarkets، هماهنگی‌های لازم را انجام دهید.

مراحل دریافت بونوس بروکر آمارکتس

برای اینکه بتوانید بونوس‌های بروکر آمارکتس را دریافت کنید به صورت عمومی باید مراحل زیر را رعایت کنید:

 1. ثبت نام در بروکر و احراز هویت
 2. ایجاد حساب معاملاتی
 3. واریز وجه از طریق پرداخت یا انتقال حساب
 4. هماهنگی با پشتیبانی
 5. پذیرش قوانین بونوس

ممکن است برخی از بونوس‌ها قوانین اضافه‌تری داشته باشند که هنگام دریافت آن به شما اطلاع داده خواهد شد.

بونوس خوش آمد گویی آمارکتس

بونوس خوش‌آمد گویی، به بونوسی گفته می‌شود که کاربر پس از افتتاح حساب در یک بروکر و بدون اینکه واریز وجه را انجام دهد، دریافت می‌کند. در حال حاضر (مرداد ۱۴۰۲) بروکر آمارکتس بونوس خوش‌آمد گویی ندارد و اگر بعد از ثبت نام، واریزی به حساب حقیقی خود داشته باشید، می‌توانید بونوس واریزی حساب را تا ۲ برابر مبلغی که واریز کرده‌اید تا سقف ۱۰ هزار دلار دریافت کنید.

بونوس در کارگزاری آمارکتس به روش‌های گوناگون و به دلایل مختلف به شما تعلق می‌گیرد، در این کارگزاری می‌توانید از بونوس واریزی، بونوس حساب دمو، بونوس انتقال بروکر و … استفاده کنید. برای اینکه بونوس‌ها را دریافت کنید باید حتماً افتتاح حساب و احراز هویت را کامل کرده باشید. بونوس‌ها در بروکر آمارکتس به صورت نقدی و غیر نقدی هستند.

نحوه واریز بونوس آمارکتس به حساب مشتری

هر بونوس قوانین خاص خودش را دارد، اگر بخواهید بدانید دقیقاً بونوسی که دریافت می‌کنید چطور به حسابتان واریز می‌شود باید قوانین آن را مطالعه کنید. اما به طور کلی قبل از دریافت بونوس با پشتیبانی هماهنگی‌های لازم را انجام دهید.

اگر بونوسی قابل برداشت باشد قطعاً به کیف پول شما در بروکر اضافه خواهد شد، اما اگر بونوس شما فقط قابل معامله باشد، روی اکانتی که به آن معرفی می‌کنید ریخته می‌شود و فقط شما می‌توانید با آن معامله کنید. بونوس‌های غیر نقدی هم از طریق ساز و کاری که بروکر تعیین می‌کند به دست شما خواهد رسید یا معادل ارزش نقدی آن به شما اهدا خواهد شد.

مسابقات بروکر آمارکتس

در حال حاضر در مرداد 1402 هیچ مسابقه‌ای در بروکر آمارکتس فعال نیست، اما معمولاً بنا به شرایط مختلف ممکن است مسابقات متفاوتی بین تریدرهای حرفه‌ای برگزار شود که جوایز آن بونوس‌های نقدی و غیر نقدی باشد.

آنچه در مقاله بونوس بروکر آمارکتس خواندیم

بونوس‌هابه جوایز نقدی و غیر نقدی گفته می‌شوند که کارگزاری‌ها بنا بر شرایط مختلف به کاربران خود ارائه می‌کنند. در بروکر آمارکتس در حال حاضر چند نوع بونوس از جمله بونوس واریزی، بونوس انتقال معاملات باز، بونوس انتقال بروکر، بونوس معاملات حساب دمو و … ارائه می‌شود. اکثر این بونوس‌ها به صورت نقدی غیر قابل برداشت هستند، به این معنی که شما فقط می‌توانید با آنها معامله کنید و سود آنها را برداشت نمایید.

https://kodambroker.com/site-amarkets

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر آمارکتس

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران