خانه > مقالات بروکر آلپاری > بونوس بروکر آلپاری

بونوس بروکر آلپاری

بونوس‌ها جوایز نقدی یا غیر نقدی هستند که بروکر آلپاری برای تشویق کاربرانش به دلایل مختلف مانند افتتاح حساب، واریز وجه، تغییر کارگزاری یا شرکت در مسابقات ارائه می‌کند. اگر می‌خواهید با جزییات کامل بونوس در بروکر آلپاری آشنا شوید، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

بونوس بروکر آلپاری

بونوس در فارکس چیست؟

قبل از بررسی و پاسخ به سوال بونوس بروکر آلپاری چیست؟ ابتدا به مفهوم آن می پردازیم؛ بیشتر کارگزاری‌ها، برای تشویق کاربران خود به انجام فعالیت‌های بیشتر، جوایزی ارائه می‌کنند که به آنها بونوس گفته می‌شود، اگر بخواهید بدانید بونوس در فارکس چیست؟ باید بگوییم که بونوس‌ها عموماً به صورت نقدی قابل معامله یا قابل برداشت هستند.

آموزش افتتاح حساب بروکر آلپاری

برای اینکه بتوانید از بونوس‌های بروکر Alpari استفاده کنید، باید ابتدا در این کارگزاری ثبت نام کنید. بعد از ثبت نام در بروکر آلپاری باید به پنل کاربری خود مراجعه کنید؛ در بخش حساب من کلیک کنید و انتخاب کنید که می‌خواهید یک حساب حقیقی داشته باشید یا حساب مجازی.

افتتاح حساب در بروکر آلپاری
آموزش افتتاح حساب در بروکر آلپاری

همان‌طور که در عکس بالا می‌بینید، حالا باید انتخاب کنید که حساب شما چه ویژگی‌های داشته باشد، اول اگر حساب معمولی فارکس می‌خواهید باید روی گزینه فارکس فلزات و CFD کلیک کنید، اگر هم می‌خواهید یک حساب برای معاملات باینری آپشن ایجاد کنید لازم است روی گزینه «Alpari Fix-Contracts» بزنید.

سپس در پایین‌تر دو گزینه وجود دارد «معامله مستقل» به معنای حساب شخصی است و «مدیر سرمایه» به معنای ایجاد حساب پم است. بعد از آن نوع حساب را که حقیقی است یا مجازی انتخاب کنید و سپس مدل حسابتان که از انواع استاندارد، نانو، PRO ECN و ECN است را انتخاب کرده و روی گزینه افتتاح حساب کلیک کنید تا حساب معاملاتی شما به صورت کامل ایجاد شود. اگر حساب معاملاتی واقعی ایجاد کرده باشید در مرحله دوم باید حتماً واریز وجه روی حساب را انجام دهید.

بونوس های بروکر آلپاری در فارکس

در حال حاضر بروکر Alpari سیستم بونوس فعالی ندارد و تمام تمرکز خود را برای ارائه طرح‌های تشویقی به سمت سیستم Cashback برده است.

بونوس در بروکر آلپاری
بونوس های بروکر آلپاری

بنابراین شما هر فعالیتی از جمله ثبت نام، واریز وجه و گردش مالی در این بروکر داشته باشید، می‌توانید امتیازی در سیستم ALP دریافت کنید که در نهایت منجر به دریافت پاداش های نقدی خواهد شد.

بونوس خوش آمد گویی آلپاری

فعلاً بروکر آلپاری بونوس خوش آمد گویی مستقیمی ندارد اما به محض ثبت نام، امتیازی در سیستم ALP به شما تعلق خواهد گرفت که بابت خوش آمد گویی داده می‌شود، در طول زمان با جمع شدن این امتیازها می‌توانید کش بک دریافت کنید.

بروکر آلپاری سیستم ارائه بونوس به صورت مستقیم را فعلاً ندارد و تمرکز این کارگزاری برای ارائه پاداش به کاربرانش، استفاده از سیستم امتیازدهی ALP است که در آن می‌توانید امتیازات خود را به پول نقد قابل برداشت یا قابل معامله تبدیل کنید.

مسابقات بروکر آلپاری

معمولاً در فصل‌های مختلف بروکر آلپاری اقدام به برگزاری مسابقات معامله‌گری بین تریدر های حرفه‌ای می‌کند، فعلاً هیچ مسابقه‌ای در این کارگزاری فعال نیست اما به محض شروع یک مسابقه از طریق خود سایت و صفحه ویژه آن در سایت کدام بروکر اطلاع رسانی خواهد شد.

جوایز و پاداش بروکر آلپاری

بروکر آلپاری ممکن است در مقاطع مختلف جوایز نقدی و غیر نقدی را برای مسابقات یا رویدادهایی که برگزار می‌کند، در نظر بگیرد که در زمان خود به کاربران اعلام خواهد شد. در حال حاضر (مرداد 1402) هیچ جایزه یا پاداشی در این بروکر فعال نیست.

آموزش دریافت بونوس آلپاری

زمانی که یک بونوس در آلپاری فعال می‌شود، روش دریافت آن نیز از طریق ایمیل، تیکت و … به کاربران آموزش داده خواهد شد در آن زمان شما می‌توانید روی بونوس مربوط کلیک کنید و مدل دریافت آن را مطالعه بفرمایید.

مراحل دریافت بونوس

در حال حاضر هیچ بونوسی در بروکر آلپاری فعال نیست اما در زمانی که یک بونوس توسط بروکر اجرا شود به طور معمول مراحل دریافت آن اطلاع رسانی خواهد شد.

قوانین دریافت بونوس آلپاری

هر بونوس قطعاً قوانین خاص خود را دارد، معمولاً بیشتر بونوس به این صورت هستند که قابل برداشت نیستند و فقط قابل معامله هستند، معمولاً بونوس های آلپاری روی حساب معاملاتی شما اضافه می‌شوند و می‌توانید با آن ترید کنید، البته قوانین استفاده از هر بونوس قطعاً متفاوت است و شما هنگام فعال کردن آن بونوس باید قوانین آن را خوانده و بپذیرید.

نحوه واریز بونوس آلپاری به حساب مشتری

بونوس های بروکر Alpari معمولاً به صورت خودکار به حساب مشتریان واریز می‌شوند. یعنی زمانی که یک بونوس به شما تعلق می‌گیرد، خود کارگزاری آلپاری به صورت مستقیم آن را به حساب معاملاتی‌تان واریز خواهد شد.

آنچه در مقاله بونوس بروکر آلپاری خواندیم

همانطور که در طول مقاله بونوس بروکر آلپاری خواندیم، بونوس‌ها معمولاً جوایز نقدی هستند که کارگزاری بابت فعالیت‌های مختلف به شما ارائه می‌کند. در بروکر آلپاری فعلاً بونوس مشخصی وجود ندارد، اما در جایگزین آن شما می‌توانید از سیستم امتیازدهی ALP استفاده کنید. در این سیستم بابت هر نوع فعالیتی که شما انجام می‌دهید، یک امتیاز به شما تعلق خواهد گرفت. در نهایت این امتیازهای جمع شده را می‌توانید به کش بک یا پول نقد تبدیل کرده و آنها را برداشت نمایید.

https://kodambroker.com/site-alpari

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر آلپاری

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران