خانه > پراپ در فارکس > بهترین پراپ فرم های جهان + معرفی پراپ فرم خارجی معتبر

بهترین پراپ فرم های جهان + معرفی پراپ فرم خارجی معتبر

پراپ فرم به وب‌سایت‌هایی گفته می‌شود که در زمینه سرمایه‌گذاری روی معامله‌گران حرفه‌ای بازار فعالیت می‌کنند. شیوه کار این وب‌سایت‌ها به این صورت است که چلنج‌هایی برای ورود برای معامله‌گری طراحی می‌کنند که اگر تریدرها با رعایت قوانین، بتوانند در آن چلنج‌ها موفق عمل کنند و به اهداف مشخص شده برسند. در آن صورت می‌توانند سرمایه بزرگی را برای معامله دریافت کنند. در این مقاله قصد داریم تا برترین پراپ فرم‌های خارجی را به شما معرفی کنیم.

پراپ فرم خارجی

پراپ فرم چیست؟

در بازار فارکس همیشه دو چالش وجود دارد، سرمایه‌گذار مطمئن و معامله‌گر مطمئن. به همین دلیل شرکت‌های پراپ فرم با راه‌اندازی یک سیستم جذاب، سعی در رفع این چالش داشتند. این شرکت‌ها برای افرادی که تریدر حرفه‌ای هستند، اما سرمایه بالایی ندارند، چالش‌های معامله‌گری طراحی کرد که در صورت موفقیت در آن می‌توانند سرمایه قابل توجهی برای ترید دریافت کنند. روش کار به این صورت است که شما مثلاً به عنوان یک تریدر وارد یکی از سایت‌های پراپ فرم می‌شوید، در آنجا چالش‌های مختلفی با عددهای مختلف وجود دارد، مثلاً یک چالش ۱۰۰ هزار دلاری را به قیمت ناچیزی مثلاً ۲۰۰ دلار خریداری می‌کنید، سپس باید در یک یا دو مرحله تست شوید.

در این تست برای شما هدفی تعیین شده که باید سود آن را به دست بیاورید و همچنین نباید از مقدار مشخصی بیشتر ضرر کنید. اگر شما به عنوان یک تریدر بتوانید به اهداف مشخص‌شده دست پیدا کنید، می‌توانید ۱۰۰ هزار دلار را برای معامله دریافت کرده و هر ماه تا ۹۰% سود معاملات را به خود اختصاص دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه سرمایه گذاری در پراپ فرم ها، مقاله نحوه کار سایت های پراپ تریدینگ را مطالعه کنید.

پراپ فرم چیست؟
در بازار فارکس همیشه دو چالش وجود دارد، سرمایه‌گذار مطمئن و معامله‌گر مطمئن. به همین دلیل شرکت‌های پراپ فرم با راه‌اندازی یک سیستم جذاب، سعی در رفع این چالش داشتند.

شرکت‌های پراپ فرم معمولاً روش های پرداخت سرمایه مختلفی دارند که تریدرها باید در ابتدا یکی از این روش ها را انتخاب کنند. هر روش دارای یک تست معامله‌گری با ویژگی‌های خاص  خودش است. برای درک بیشتر پراپ می‌توانید مقاله پراپ چیست؟ را مطالعه کنید.

معرفی پراپ فرم‌های خارجی

با توجه به تعریف پراپ فرم در پاراگراف بالا، باید بگوییم که سایت‌های پراپ فرم خارجی و ایرانی زیادی در بازار وجود دارد که ما در این مقاله می‌خواهیم معتبرترین سایت‌های پراپ فرم جهان را به شما معرفی کنیم:

 1. پراپ Funder Trading؛
 2. پراپ Topstep؛
 3. پراپ FTMO؛
 4. پراپ FXIFY؛
 5. پراپ OneUp؛
 6. پراپ Funded Next؛
 7. Funded Engineer؛
 8. The Funded.

در ادامه به بررسی بیشتر پراپ فرم های خارجی می‌پردازیم:

پراپ Funder Trading

Funder Trading به دلایل متعدد در لیست برترین شرکت‌های تجارت پراپ در سال ۲۰۲۴ در رتبه اول قرار دارد. پراپ Funder Trading تنها شرکت تجارت پراپ است که گزینه‌های تامین مالی را همراه با کوچینگ برای هر معامله‌گری که ثبت‌نام کرده است، ارائه میدهد.

 • لوکیشن: ایالات متحده؛
 • چه چیزی می‌توانید معامله کنید: فارکس؛
 • تقسیم سود: ۸۰/۲۰.

Funder Trading یکی از بهترین پراپ فرم‌های جهان است که تمرکز بالایی روی آموزش مشتریان خود می‌گذارد تا همه تریدرها همگام با معامله‌گری بتوانند آموزش‌های لازم را نیز ببینند. از آنجا که این پراپ در آمریکا واقع شده است به طور قطع به تریدرهای ایرانی خدمات نمی‌دهد. جالب است بدانید این شرکت شرایطی را فراهم کرده است که تریدرهای مبتدی با شرکت در آموزش‌های آن بتوانند چالش‌های ساده‌تر را گذرانده و از خود مجموعه سرمایه اولیه برای معامله‌گری دریافت کنند.

مزایا پراپ Funder Trading

در ادامه به بررسی مزایا پراپ Funder Trading می‌پردازیم:

 • تمرکز شدید بر آموزش و خدمات مشتری برای کمک به معامله‌گران برای دریافت بودجه؛
 • مستقر در ایالات متحده و ثبت شده به عنوان یک شرکت معتبر؛
 • معامله‌گران ۱۰۰% سود را تا ۶۰۰۰ دلار پس می‌گیرند و سپس تقسیم ۸۰/۲۰ را دریافت می‌کنند.

معایب پراپ Funder Trading

تنها عیبی که پراپ Funder Trading دارد این است که امکان استفاده از خدمات پراپ فاندینگ این سایت برای همه وجود ندارد و کاربران حتماً قبل از خرید چالش باید درخواست بدهند.

پراپ Topstep

Topstep پلتفرم تجاری پراپ بسیار شناخته شده و معتبر است و چلنج‌های خود را به گونه‌ای طراحی کرده که همه معامله‌گران حرفه‌ای بتوانند مهارت خود را به راحتی و با کمترین محدودیت‌های ممکن نشان دهند. یک انجمن از تریدرهای قوی در پراپ Topstep فعال است که می‌توانید با آن‌ها در ارتباط بوده و از آن‌ها کمک لازم در معامله‌گری را دریافت کنید.

 • لوکیشن: ایالات متحده؛
 • چه چیزی می‌توانید معامله کنید: معاملات آتی و فارکس؛
 • تقسیم سود: ۸۰/۲۰.

ارزیابی این پراپ دو مرحله‌ای است و همه اهداف معاملاتی که باید به آن دست پیدا کنید در مرحله دوم نصف مرحله اول است. این مسئله کار را برای تریدرها راحت‌تر می‌کند. حتی زمان مرحله دوم در چلنج های مختلف آن دو برابر زمانی است که برای گذراندن مرحله اول فرصت دارید.

مزایا پراپ Topstep

در ادامه به بررسی مزایا پراپ Topstep می‌پردازیم:

 • امکان به اشتراک‌گذاری نظرات در انجمن تریدرها؛
 • طراحی چالش منصفانه؛
 • قیمت مناسب چالش‌ها.

معایب پراپ Topstep

در ادامه به بررسی معایب پراپ Topstep می‌پردازیم:

 • فقط معاملات در بازارهای آتی و فارکس در دسترس است، که گزینه‌ها را برای معامله‌گران علاقه‌مند به سایر دارایی‌ها را محدود می‌کند.
 • برای داشتن کوچ باید یک هزینه اضافه پرداخت کنید، درحالی که بسیاری از پراپ ها آن را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌دهند.

پراپ FTMO

FTMO یکی از بهترین شرکت‌های ارائه دهنده خدمات پراپ فاندینگ است که مناسب تریدرهایی است که خارج از آمریکا زندگی می‌کنند. تا چند سال پیش این شرکت به کاربران ایرانی خدمات ارائه می‌کرد که متاسفانه این خدمات به صورت یکطرفه از جانب شرکت FTMO لغو شد. FTMO یک سیستم ارزیابی قوی و دو مرحله‌ای دارد تا مطمئن شود که کاربران شرکت کننده در چه سطحی هستند. پراپ FTMO همچنین وبینارهای آموزشی فراوانی را برای ارتقا سطح معامله‌گران خود برگزار می‌کند. در FTMO تریدرها تقریباً به بیشترین دارایی‌های معاملاتی برای ترید دسترسی خواهند داشت.

 • محل: جمهوری چک؛
 • چه چیزی می‌توانید معامله کنید: فارکس، کالاها، شاخص‌ها، ارزهای دیجیتال؛
 • تقسیم سود: از ۸۰/۲۰ شروع می‌شود.

FTMO به دلیل رویکرد تحسین برانگیز خود نسبت به پرورش معامله‌گران ماهر جوایز بین‌المللی زیادی را دریافت کرده است. سیستم ارزیابی شرکت دقیق و در عین حال منصفانه است. همچنین خود این پراپ در صورتی که بتوانید هر دوماه متوالی حد سود مشخص شده را حفظ کنید، به صورت خودکار بالانس حسابتان را افزایش خواهد داد.

مزایا پراپ FTMO

در ادامه به بررسی مزایا پراپ FTMO می‌پردازیم:

 • سیستم ارزیابی دقیق برای اطمینان از دسترسی تنها معامله‌گران ماهر به حساب‌های تامین شده؛
 • محیط تجاری حمایتی با منابع آموزشی فراوان و مشارکت جامعه؛
 • فرصتی برای مقیاس و مدیریت سرمایه بیشتر با موفقیت مداوم.

معایب پراپ FTMO

در ادامه به بررسی معایب پراپ FTMO می‌پردازیم:

 • چالش‌های این پراپ تاحدودی سخت به نظر می‌رسد و قوانین حاکم بر این پراپ فرم خارجی تا حدی سختگیرانه است؛
 • در این پراپ به نمادهای معاملاتی سهام برای ترید دسترسی نخواهید داشت؛
 • میزان پرداختی برای فعال کردن چالش‌ها کمی گران است و ممکن است برای معامله‌گران مبتدی چالش‌برانگیز باشد.
پراپ FTMO
FTMO یکی از بهترین شرکت‌های ارائه دهنده خدمات پراپ فاندینگ است که مناسب تریدرهایی است که خارج از آمریکا زندگی می‌کنند.

واریز و برداشت در پراپ تریدینگ FTMO بعد از ثبت نام، فقط به وسیله کارت‌های اعتباری و تعدادی از صرافی‌های مجاز ارزهای دیجیتال که بسیار کمیاب هستند انجام می‌شود.

پراپ فرم خارجی زیادی در بازار فعال هستند که کاربران ایرانی از آن‌ها استفاده می‌کنند. هرچند که ایرانیان همیشه به دلیل تحریم‌ها در این ارتباطات دچار چالش هستند و توصیه می‌شود که برای امنیت بیشتر کار خود از پراپ فرم‌های ایرانی استفاده کنند.

پراپ FXIFY

FXIFY چالش‌های دست یافتی و نسبتاً آسانی را برای معامله‌گران طراحی کرده است که شامل چالش‌های یک مرحله‌ای و دو مرحله‌ای می‌شوند. تریدرها در این پراپ فرم خارجی می‌توانند با پرداخت هزینه‌های بسیار کمی از 100 دلار به بالا یکی از چالش‌های موجود آن را انتخاب کنند.

 • محل: انگلستان؛
 • چه چیزی می‌توانید معامله کنید: دارایی‌های مختلف مانند فارکس، فلزات گران‌بها، شاخص‌ها و …؛
 • تقسیم سود: 70/30 (می‌تواند تا 90٪ افزایش یابد).

FXIFY که دفتر مرکزی آن در انگلستان است، به معامله‌گران باتجربه اجازه می‌دهد تا بتوانند سرمایه‌های قابل توجهی را از طریق گذراندن چالش‌ها برای خود کسب کنند. تقسیم سود رقابتی در این سایت کمک کرده تا تریدرها انگیزه بالاتری برای سوددهی داشته باشند زیرا هرچقدر که میزان سوددهی یک معامله‌گر بیشتر باشد، تقسیم سود بین او و کارگزاری بیشتر به نفع معامله‌گر خواهد بود و تا 90% به 10% نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

مزایا پراپ FXIFY

در ادامه به بررسی مزایا پراپ FXIFY می‌پردازیم:

 • تقسیم سود رقابتی، پتانسیل سوددهی را افزایش می‌دهد.
 • فرصت‌های معاملاتی متنوعی را در بازارهای مالی مختلف ارائه می‌دهد.

معایب پراپ FXIFY

در ادامه به بررسی معایب پراپ FXIFY می‌پردازیم:

 • ممکن است برای معامله‌گران مبتدی به دلیل عدم پشتیبانی آموزشی مناسب نباشد.
 • نسبت سهم سود ممکن است در مقایسه با سایر شرکت‌های تجاری پراپ کمتر باشد.

پراپ OneUp

OneUp Trader یک شرکت معتبر در عرصه پراپ تریدینگ است که به معامله‌گران فرصتی برای تست خود و دریافت یک حساب معاملاتی با بالانس چند صد هزار دلاری را می‌دهد.

 • محل: ایالات متحده؛
 • چه چیزی می‌توانید معامله کنید: Futurs؛
 • تقسیم سود: 80/20.

فرآیند ارزیابی به گونه‌ای طراحی شده است که ساده باشد و به معامله‌گران اجازه می‌دهد مهارت‌ها و پیشرفت خود را در یک حساب سرمایه‌گذاری شده به نمایش بگذارند. همچنین مربیان و افراد باتجربه‌ای که در انجمن معاملاتیان حضور دارند به تریدرهای تازه‌کار کمک می‌کنند تا بتوانند چالش را به بهترین شکل ممکن پشت سر بگذارند. در این پراپ افرادی باید ثبت نام کنند که علاقه‌مند به ترید روی بازار فیوچرز هستند.

مزایا پراپ OneUp

در ادامه به بررسی مزایا پراپ OneUp می‌پردازیم:

 • فرآیند ارزیابی ساده، انتقال هموار به حساب سرمایه‌گذاری شده را تسهیل می‌کند.
 • امکان استفاده از سبک‌های معاملاتی مختلف.

معایب پراپ OneUp

در ادامه به بررسی معایب پراپ OneUp می‌پردازیم:

 • محدودیت در ارائه نمادهای معاملاتی به تریدرها با تمرکز بر نمادهای Futurs.

پراپ Funded Next

Funded Next یک شرکت پراپ نسبتا جدید است که در مارس 2022 راه‌اندازی شد، اما به سرعت خود را به عنوان یکی از معتبرترین شرکت‌های تجاری فارکس با سابقه بسیار خوب معرفی کرد. برای کسانی که خارج از ایالات متحده هستند، ما پراپ Funded Next را معرفی می‌کنیم. این پراپ تا 4 میلیون دلار در برنامه تأمین مالی خود به معامله‌گرانی که پس از پاس کردن چلنج بتوانند همواره سوددهی خود را حفظ کنند پرداخت می‌کند که یکی از بالاترین نرخ پرداخت فاند معاملاتی در میان همه شرکت‌های پراپ فاندینگ است.

 • دفتر مرکزی: امارات متحده عربی، ایالات متحده آمریکا، بریتانیا و بنگلادش؛
 • چه چیزی می‌توانید معامله کنید: فارکس؛
 • تقسیم سود: از 75/15 شروع می‌شود.

مدل‌های تامین مالی این پراپ بسیار متنوع است و با چهار مدل تأمین مالی متمایز، از جمله دو مرحله‌ای استلار، یک مرحله‌ای استلار، ارزیابی و اکسپرس در دسترس تریدرها است. معامله‌گران در Funded Next مسیرهای متعددی برای دسترسی سرمایه‌های معاملاتی دارند. همچنین این شرکت سختگیری بسیار کمی نسبت به سایر پراپ فاندینگ ها در مسئله روش‌ها و قوانین محدود کننده معاملاتی دارد.

Funded Next با مدل تقسیم سود جذابی دارد، در ابتدا شما به صورت 15/75 سود را دریافت خواهید کرد، اما هر چقدر که بتوانید کیفیت معاملات خود را بیشتر نشان دهید، Funded Next میزان دریافتی شما را بالاتر خواهد برد تا جایی که تا 90% نیز ممکن است افزایش پیدا کند.

مزایا پراپ Funded Next

در ادامه به بررسی مزایا پراپ Funded Next می‌پردازیم:

 • دسترسی به سرمایه قابل توجهی تا 4 میلیون دلار.
 • مدل‌های متنوع تأمین مالی، از مسیرهای متعددی که ارائه می‌کند.
 • منابع آموزشی قوی برای یادگیری و تعامل مستمر با دیگر تریدرها

معایب پراپ Funded Next

در ادامه به بررسی معایب پراپ Funded Next می‌پردازیم:

 • محدود به معاملات فارکس، که ممکن است برای معامله‌گران علاقه‌مند به سایر کلاس‌های دارایی جذاب نباشد.
 • این شرکت نسبتاً جدید است، که ممکن است برخی از معامله‌گران را نگران کند که به دنبال شرکت‌های باسابقه قدیمی هستند.
 • فقط متاتریدر در دسترس است، که ممکن است برای معامله‌گرانی که به سایر پلتفرم‌های معاملاتی عادت دارند محدودیت باشد.

اگر به دنبال پراپ فرمی هستید که چالش رایگان داشته باشد مقاله پراپ فرم با چالش رایگان را مطالعه کنید.

پراپ Funded Engineer

پراپ Funded Engineer یک پراپ فرم حرفه‌ای در جهان است که تا 90% سود ماهانه را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. در این پراپ دراودان اکثر چالش‌ها 20% است که به کاربران کمک می‌کند تا بتوانند انعطاف‌پذیری بیشتری در معاملات خود داشته باشند. این پراپ فرم چالش‌های 1 و 2 مرحله‌ای با مشخصات مختلف دارد. در طرح Geared این پراپ، تریدرها می‌توانند درخواست حقوق ماهیانه ثابت را نیز داشته باشند. در Funded Engineer اگر بتوانید دو ماه متوالی سوددهی حداقل 8% داشته باشید امکان درخواست افزایش 25% سرمایه اولیه را دارید.

مزایا پراپ Funded Engineer

در ادامه به بررسی مزایا پراپ Funded Engineer می‌پردازیم:

 • چلنج‌های متنوع؛
 • دراودان و حد ضرر بالا؛
 • هزینه پایین خرید چالش؛
 • امکان تقسیم سود تا 90%.

معایب پراپ Funded Engineer

در ادامه به بررسی معایب پراپ Funded Engineer می‌پردازیم:

 • گزارش داشتن اسلیپیج در معاملات.

پراپ The Funded

پراپ The Funded را می‌توان یکی از مشهورترین پراپ فاندینگ‌های جهان دانست که سود تقسیمی تا 90% به نفع معامله‌گر دارد. این پراپ 5 برنامه ارزیابی مختلف 1، 2، 3 مرحله‌ای دارد که می‌توانید در آن‌ها سرمایه‌هایی به میزان 50 تا 400 هزار دلار را دریافت نمایید. لوریج حساب‌های این پراپ 1:200 است و امکان معامله با ربات‌های معامله‌گر را نیز فراهم کرده‌اند. اگر بتوانید مراحل چلنج را رد کنید هزینه اولیه به شما برگشت داده خواهد شد. یکی از ویژگی‌های مهم The Funded این است که مدل‌های گوناگونی از چلنج های مختلف را طراحی کرده تا هر کاربر بر اساس تخصص و نیازش یکی از این مدل‌ها را برای ورود به چلنج ها انتخاب کند.

مزایا پراپ The Funded

در ادامه به بررسی مزایا پراپ The Funded می‌پردازیم:

 • هزینه‌های پایین خرید چالش؛
 • سود تقسیمی مناسب به نفع معامله‌گر؛
 • دارای چالش یک مرحله‌ای؛
 • اعتبار بالا.

معایب پراپ The Funded

در ادامه به بررسی معایب پراپ The Funded می‌پردازیم:

 • نمادهای معاملاتی محدودتر.

هنگام انتخاب یک پراپ خارجی به چه نکاتی توجه کنیم؟

اگر کاربر ایرانی داخل کشور هستید و می‌خواهید از یک پراپ خارجی برای دریافت سرمایه استفاده کنید، به چند نکته مهم باید توجه داشته باشید، در قدم اول لازم است تا قبل از هر کاری از پراپ بپرسید که آیا به شهروندان داخل کشور ایران خدمات می‌دهد یا خیر. چون شما ممکن است هنگام ثبت نام مشکلی نداشته باشید، اما زمانی که چالش را با موفقیت پشت سر گذاشتید، از شما درخواست احراز هویت می‌شود و آنجا ممکن است تمام زحمت‌های شما از بین برود.

در قدم بعدی چک کنید که از چه طریقی شما می‌توانید واریز و برداشت پول داشته باشید، قطعاً تراپی برای شما به عنوان یک ایرانی مناسب است که امکان نقل و انتقال پول به صورت ارز دیجیتال را داشته باشد. به طور کلی توصیه می‌شود که کاربران ایرانی از پراپ فاندینگ های ایرانی که معمولاً دفاتر آن‌ها در کشورهای اطراف مانند دبی، ترکیه و یا داخل خود ایران است، استفاده کنند.

مزایا و معایب پراپ های خارجی برای ایرانیان

در جهان بیش از صدها پراپ فاندینگ مختلف وجود دارد که به کاربران خدمات سرمایه معاملاتی را ارائه می‌دهند، اما متاسفانه به دلیل تحریم‌ها، کاربران ایرانی در تمامی مراحل همکاری با این پراپ های خارجی از جمله ثبت نام، احراز هویت، پشتیبانی و همچنین واریز و برداشت پول به چالش برخورده‌اند. به همین منظور معرفی پراپ فرم تریدینگ های فارکس کار راحتی نیست.حقیقت این است که کار کردن با پراپ های بین‌المللی بخصوص پراپ فاندینگ هایی که در اروپا و آمریکا هستند همیشه خطر این را دارد که حساب‌های شما حتی بدون اطلاع بلوکه شود. این مسئله 3 سال پیش در مورد پراپ FTMO اتفاق افتاد. بنابراین اگر بخواهیم به مزایا و معایب کار کردن با پراپ‌های خارجی برای کاربران ایرانی اشاره کنیم باید موارد زیر را نام ببریم:

مزایا

پراپ های خارجی ویژگی های زیادی دارند که مزایای آن برای ایرانیان را در ادامه آورده‌ایم:

 • کیفیت بالای ارائه خدمات؛
 • اتصال به بهترین بروکر های جهان؛
 • تنوع چالش‌های معاملاتی؛
 • پرداخت سود بالا؛
 • وجود بالانس‌های چند میلیون دلاری در پراپ های خارجی.

معایب

پراپ های خارجی معایبی نیز دارند که شامل موارد زیر می‌باشند:

 • عدم احراز هویت در پراپ های درجه 1 جهان؛
 • مشکل واریز و برداشت پول؛
 • عدم پشتیبانی مناسب؛
 • خطر بسته شدن حساب به دلیل تحریم‌ها.

آنچه در مقاله پراپ فرم خارجی خواندیم:

همانطور که در این مقاله متوجه شدید، پراپ به شرکت‌هایی گفته می‌شود که کاربران از طریق آن‌ها می‌توانند در چالش‌های معاملاتی شرکت کرده و پس از اثبات کیفیت معاملات خود، سرمایه‌های اولیه بزرگی دریافت کنند. شرکت‌های پراپ خارجی زیادی برای استفاده کاربران وجود دارد که عمده آن‌ها خدمات مناسبی به کاربران ایرانی ارائه نمی‌کنند. نکته مهمی که هنگام انتخاب پراپ فاندینگ باید در نظر داشته باشید، این است که ضمن معتبر بودن آیا به کاربران داخل ایران خدمات معامله‌گری ارائه می‌دهد یا خیر.

سوالات متداول
پراپ فرم چیست؟
پراپ فرم به شرکتی گفته می‌شود که سرمایه معاملاتی را در اختیار تریدرهای حرفه‌ای قرار می‌دهد. این شرکت‌ها معمولاً برای سنجش کیفیت معامله‌گری تریدرها، یک نوع چلنج معاملاتی طراحی می‌کنند.
بهترین پراپ فرم‌های خارجی کدام است؟
پراپ فرم‌های خارجی زیادی در جهان وجود دارد که از جمله مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به FTMO ،TopStep ،Funder Trading و … اشاره کرد.
چالش پراپ‌های خارجی برای کاربران ایرانی چیست؟
ایرانیان در استفاده از پراپ‌های خارجی همیشه با چالش بسته شدن حساب، نقل و انتقال پول، احراز هویت و عدم دریافت پشتیبانی حرفه‌ای روبه‌رو هستند.

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران