معرفی اندیکاتور TREND CCI

این اندیکاتور می تواند برای تعیین گرایش بازار به یک روند خاص، مناطق برگشتی قیمت و قدرت حرکت نماد مفید باشد. این بدان معنی است که شما می توانید بلافاصله اطلاعات فنی مختلف را از نشانگر دریافت کنید.
معرفی اندیکاتور TREND CCI
نام تجاری
TREND CCI INDICATOR
پلتفرم قابل استفاده
MT5
تایم فریم بهینه
30M & 4H
نماد قابل معامله
ALL SYMBOLS
ضریب موفقیت سیگنال
+%60سیگنال صحیح
ربات سیگنال ده
ندارد
اگر بله: استراتژی ربات سیگنال
---
نوع اندیکاتور
پیرو روندی
نوع ابزار(اندیکاتور/اسیلاتور)
اسیلاتور
اراِئه دهنده
ساخته شده توسط DMITRY VORONKOV
خدمات اضافی
ندارد

این اندیکاتور می تواند برای تعیین گرایش بازار به یک روند خاص، مناطق برگشتی قیمت و قدرت حرکت نماد مفید باشد. این بدان معنی است که شما می توانید بلافاصله اطلاعات فنی مختلف را از نشانگر دریافت کنید. اندیکاتور Trend CCI زمانی که خط بالاتر یا زیر سطح ۰.۰۰ باشد، جهت گیری بالقوه صعودی و نزولی چارت را نشان می دهد. علاوه بر این، خطوط ۲۵۰+ و ۲۵۰- به‌عنوان مناطق اشباع خرید و اشباع فروش شناخته می شوند، جایی که قیمت می‌تواند معکوس شود. از سوی دیگر، میله های هیستوگرام، قدرت نسبی روند را نشان می دهند. علاوه بر این، از این اندیکاتور می‌توانید برای سبک‌های معاملاتی مختلف مانند پوزیشن‌های اسکالپینگ، ترید های روزانه و موقعیت‌های نوسانی استفاده کنید. همچنین این اندیکاتور برای معامله گران مبتدی، متوسط و پیشرفته فارکس توصیه می شود. اندیکاتور TREND CCI را می‌توانید در بازه‌های زمانی پایین‌تراز M30 و یا در بازه زمانی ۴H برای موقعیت‌های روزانه به شدت توصیه می‌شود.

قبل از توضیح دررابطه با سیگنال های خرید و فروش باید بگوئیم که این اندیکاتور با سیگنال هایی که ارائه می دهد مناسب پیدا کردن نقطه ورود و نقطه خروج نمی باشد و با این اندیکاتور فقط بایستی در کنار دیگر ابزار ها از آن برای ورد به معامله تائیدیه بگیرید

نحوه دریافت سیگنال خرید

برای دریافت سیگنال خرید (BUY/LONG) ابتدا بایستی صبر کنیم تا هیستوگرام ها به خط -۲۰۰ الی -۲۵۰ نزدیک شوند در اینجا اولین تائیدیه ها را می گیریم. در گام بعدی اجازه می دهیم تا هیستوگرام از خط ۰ عبور کند و تثبیت دهد. سپس وارد معامله خرید می شویم.

نحوه دریافت سیگنال فروش

ابتدا بایستی صبر کنید تا میله هیستوگرام به عدد بالاتر از +۲۰۰ الی +۲۵۰ برسد. در تائیدیه دوم بایستی صبر کنید تا میله هیستوگرام به عدد زیر ۰ نفوذ کرده و تثبیت کند.

تنظیمات اندیکاتور

TIME PERIOD: مربوط به زمان تحلیل است

SLOW CCI: مربوط به خط CCI است که می تواند با حرکت کردن CCI سریع از بالا به پایین وبالعکس سیگنال فروش یا خرید گرفت.

FAST CCI: مربوط می شود به خط سیگنال. هنگامی خط CCI تند، خط کندتر را از پایین به بالا و یا بالعکس قطع کند سیگنال SEEL/BUY داده می شود.

PERIOD LSMA: دوره زمانی میانگین متحرک و عدد آن میانگین همان کندل ها در تایم فریم مدنظر است.

BAR OF CHANGE OF TREND: اگر عدد پایین باشد تغییر روند ها را سریع تر نشان می دهد. حتی تغییرات مینور

HOW MANY BARS: تعداد کل کندل استیک هایی است که بر اساس آن محاسبات صورت می پذیرد.

توصیه به معامله گران فارکس

Trend CCI Indicator جهت استفاده در متاتریدر ۵است و یک ابزار معاملاتی پویا برای تجزیه و تحلیل شرایط مختلف بازار است. همه چیزهایی که برای بهبود کارایی معاملات خود نیاز دارید را دارد که در نهایت می تواند منجر به سود بیشتر شود توجه داشته باشید در علم تکنیکال ما ابزار کاملی نداریم و بایستی از چند ابزار مطمئن و با خطای کم در کنار هم استفاده نمائید تا در عین حال که ابزار ها خطاهای یکدیگر را پوشش می دهند، تائیدیه های ورود مناسبی هم دریافت کنید. در نهایت می توانید اندیکاتور را به صورت رایگان از پایین هر صفحه مخصوص به اندیکاتور دانلود کرده و استفاده نمائید.

امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران