خانه > مقالات بروکر نورد اف ایکس > بونوس بروکر نورد اف ایکس

بونوس بروکر نورد اف ایکس

بروکر نورد اف ایکس از آن دسته کارگزاری‌هایی است که عموماً بونوس‌های زیادی را ارائه نمی‌دهد و ممکن است در برخی از ماه‌های سال هیچ‌گونه بونوس نداشته باشند. ما در این مقاله وضعیت بونوس بروکر نورد اف ایکس را بررسی می‌کنیم.

بونوس بروکر نورد اف ایکس

بونوس در فارکس چیست؟

بونوس به جوایز نقدی و غیر نقدی گفته می‌شود که کارگزاری‌ها برای انجام برخی از فعالیت‌ها به کاربران خود ارائه می‌دهند. حالا که متوجه شدید بونوس در فارکس چیست؟ باید بدانید که اکثر بونوس‌ها به صورت نقدی روی حساب معاملاتی کاربران اضافه می‌شود و می‌توانند با آنها معامله کنند.

بونوس های بروکر نورد اف ایکس در فارکس

در حال حاضر (مهر ۱۴۰۲) بروکر نورد اف ایکس هیچ‌گونه بونوسی را به کاربران خود ارائه نمی‌دهد.

بروکر نورد اف ایکس به طور معمول بونوس های زیادی را به کاربران خود ارائه نمی‌دهد، اما ممکن است در تاریخ‌های مختلف شاهد ارائه بونوس‌های متفاوتی باشید.

آموزش افتتاح حساب بروکر نورد اف ایکس

برای باز کردن حساب معاملاتی در بروکر نورد اف ایکس، به صفحه اصلی این بروکر مراجعه کنید، سپس روی دکمه «باز کردن حساب معاملاتی» کلیک کنید تا به صفحه زیر بروید.

افتتاح حساب در بروکر نورد اف ایکس
آموزش افتتاح حساب در بروکر نورد اف ایکس

سپس در آنجا همان‌طور که می‌بینید اطلاعات اولیه خود مثل نام و نام خانوادگی، ایمیل، شماره تلفن، کشور و … را وارد کرده تا ثبت نام در بروکر نورد اف ایکس برای شما انجام شود.

بونوس خوش آمد گویی بروکر نورد اف ایکس

در بروکر NordFX بونوس خوش آمدگویی وجود ندارد. اما به طور کلی به بونوسی که به کاربران تازه وارد در بروکرها ارائه می‌شود بونوس خوش آمد گویی میگویند.

آموزش دریافت بونوس نورد اف ایکس

دریافت هر بونوس به نوع آن بستگی دارد اما معمولاً بونوس‌ها در بروکر NordFX به صورت مستقیم روی حساب معاملاتی واریز می‌شوند. از آنجا که فعلاً بروکر نورد اف ایکس بونوسی ندارد نمی‌توانیم به صورت دقیق روش دریافت بونوس در این کارگزاری را بیان کنیم.

مسابقات بروکر نورد اف ایکس

در مهر ماه 1402 بروکر نورد اف ایکس یک مسابقه لاتاری بزرگ 100 هزار دلاری برگزار می‌شود. برای شرکت در این فستیوال باید حتماً یک حساب Pro باز کنید و 200 دلار به حساب معاملاتی خود واریز نمایید.

مسابقات بروکر نورد اف ایکس
طرح ها ومسابقات بروکر نورد اف ایکس

بعد از این که واریز به حساب را انجام دادید، باید ۲ لات در جفت ‌ارز‌های فارکس، ۲ لات در طلا یا ۴  لات در نقره گردش مالی داشته باشید. سپس بابت هر بار واریزی و گردش مالی که دارید یک امتیاز دریافت می‌کنید و در نهایت در این لاتاری شرکت داده خواهید شد.

جوایز و پاداش بروکر نورد اف ایکس

جوایز و پاداش‌های برنامه لاتاری در بروکر نورد اف ایکس به صورت زیر است:

  • ۱۴۰ جایزه ۲۵۰ دلاری (مجموع ۳۵هزار دلار)
  • ۴۰ جایزه ۵۰۰ دلاری (مجموع ۲۰ هزار دلار)
  • ۱۲ جایزه 1000 دلاری (مجموع ۱۲ هزار دلار)
  • ۱۰ جایزه 1800 دلاری (مجموع ۱۸ هزار دلار)
  • ۳ سوپر جایزه 5000 دلاری (مجموع ۱۵ هزار دلار).

قوانین دریافت بونوس نورد اف ایکس

هر بونوس قوانین خاص خود را دارد. در حال حاضر هیچ بونوسی در بروکر NordFX فعال نیست.

نحوه واریز بونوس بروکر نورد اف ایکس به حساب مشتری

بونوس ها معمولاً به صورت مستقیم روی حساب معاملاتی کاربران واریز می‌شوند. یعنی شما پس از ارسال درخواست به بروکر نورد اف ایکس می‌توانید بونوس را در حساب معاملاتی خود دریافت کنید.

آنچه در مقاله بونوس بروکر نورد اف ایکس خواندیم

همان‌طور که در مقاله بونوس نورد اف ایکس خواندیم این کارگزاری در حال حاضر بونوس خاصی را به کاربران خود ارائه نمی‌دهد. در بروکر نورد اف ایکس فقط می‌توانید از مسابقه لاتاری 100 هزار دلاری استفاده کنید.

https://kodambroker.com/site-nordfx

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران