دستیار معاملاتی مدیریت سرمایه

دستیار معاملاتی مدیریت سرمایه به طور خودکار اندازه لات معاملاتی را بر اساس بودجه های زیان از پیش تعیین شده برای هر ورودی تعیین می کند. این اندیکاتور به معامله گران کمک می کند ریسک های خود را کنترل کرده و چندین پرتفوی را به طور همزمان مدیریت کنند.
نام تجاری
BROOKY ORDER BLOK
پلتفرم قابل استفاده
MT4
تایم فریم بهینه
ALL
نماد قابل معامله
ALL SYMBOLS
ضریب موفقیت سیگنال
---
ربات سیگنال ده
---
اگر بله: استراتژی ربات سیگنال
---
نوع اندیکاتور
---
نوع ابزار(اندیکاتور/اسیلاتور)
اسیلاتور
اراِئه دهنده
---
خدمات اضافی
---

دستیار معاملاتی مدیریت سرمایه به طور خودکار اندازه لات معاملاتی را بر اساس بودجه های زیان از پیش تعیین شده برای هر ورودی تعیین می کند. این اندیکاتور به معامله گران کمک می کند ریسک های خود را کنترل کرده و چندین پرتفوی را به طور همزمان مدیریت کنند. مدیریت ریسک به به حداقل رساندن ضرر و ایجاد نظم در روند رشد حساب شما کمک می کند. می تواند مانع از دست دادن تمام سرمایه های معامله گران شود. در غیر این صورت، فعالیت های تجاری برنامه ریزی نشده ممکن است به شدت به صندوق معاملاتی شما آسیب برساند. در این مقاله، توضیح خواهیم داد که وقتی نشانگر خودکار ۰.۱ را روی پلتفرم MT4 خود اعمال می کنید، کنترل دقیق ریسک چقدر راحت است.

نحوه عملکرد اندیکاتور Money Management Calculator

قبل از فعال کردن ورودی خرید یا فروش، شماره لات تجاری را که نشانگر در گوشه سمت چپ بالای نمودار نشان می دهد، بررسی کنید. ایجاد موقعیت های معاملاتی خود با پیروی از دستورالعمل های اندیکاتور به این معنی است که از بودجه زیان روزانه خود تجاوز نمی کنید. این اندیکاتور از قانون ریسک ۲% پیروی می کند و ۴۰ پیپ را به عنوان بودجه حدضرر در نظر می گیرد. اگرچه، شما به راحتی می توانید استراتژی را با تغییر تنظیمات MT4 آن سفارشی کنید. طبق قانون ۲%، یک سرمایه گذار هرگز نباید بیش از ۲% از کل سرمایه خود را در یک معامله به خطر بیاندازد. یک سرمایه‌گذار ابتدا باید پول موجود خود را محاسبه کند، و در عین حال که قانون ۲% را اعمال کرده و کارمزد، اسپرد و کمیسیون‌های احتمالی آتی را محاسبه کند.

تنظیمات اندیکاتور مدیریت سرمایه

ورودی ها را بر اساس میزان پیپ سایز حد ضرر،لات سایز به میزان حداکثر ریسک سرمایه به درصد وارد نمائید تا سیستم به صورت خودکار برای شما مطابق تصویر زیر حداکثر لات سایز را به صورت لحظه ای مشاهده کنید.

نتیجه گیری

ماشین حساب مدیریت پول ۰.۱ یک شاخص ضروری برای مبتدیانی است که برای تعیین لات های معاملاتی به دنبال یک استراتژی مدیریت ریسک خاص به کمک نیاز دارند. وقتی معامله گران پول خود را از دست می دهند، در معرض خطر قرار می گیرند. اگر ریسک خود را به درستی مدیریت کنید، می توانید شانس خود را برای کسب درآمد در بازار به طور مداوم افزایش دهید.

هزینه‌های معاملاتی خود را کاهش دهید و به درآمد تبدیل کنید.
همین حالا درخواست دریافت ریبیت خود را ثبت کنید