خانه > تحلیل GBPUSD > تحلیل چارت GBPUSD در ۱۲ مهرماه ۱۴۰۲

تحلیل چارت GBPUSD در ۱۲ مهرماه ۱۴۰۲

روند اصلی چارت

طبق بررسی های من چارت پوند به دلار مدتی است با تقویت دلار  در یک روند نزولی قرار گرفته است. پس از اصلاح شاخص DXY که شاخص دلار می باشد نماد هایی طرف دیگر آنها دلار بود وارد اصلاح صعودی شدند، اما نکته این است که شتاب حرکتی پوند دلار به نسبت یورو دلار بیشتر بوده است و انتظار می رود محدوده 1.2040 پایان اصلاح قیمتی جفت ارز پوند به دلار آمریکا باشد.

تحلیل تکنیکال GBPUSD

توضیحات چارت

  • نماد معاملاتی: GBPUSD
  • تایم فریم تحلیلی: ۱ ساعته
  • محدوده های مهم تقاضا: ۱.۲۰۴۰
  • محدوده های مهم عرضه: ۱.۲۲۱۸ و ۱.۲۳۰۰

اعتبار تحلیل

تا زمانی که محدوده ۱.۲۰۴۰ از دست نرود این تحلیل معتبر می باشد و د ر صورتی که اهداف قیمتی تاچ گردد مجدد تحلیل آپدیت می گردد.

توصیه های معاملاتی:
اگر به دنبال پوزیشن خرید هستید پس از شکست و تثبیت بالاتر از محدوده 1.2200 می توانید وارد پوزیشن شوید تا اهداف بالا را دنبال نمائید. معامله گرانی که به دنبال ریوارد بالاتر هستند بهتر است پس از اصلاح نزولی کوتاه مدتی در این جفت ارز وارد معامله شوند که بهترین نقطه ورود محدوده 1.2040 است.

نتیجه تحلیل چارت GBPUSD در 12 مهرماه 1402

  • نماد معاملاتی: GBPUSD
  • تایم فریم تحلیلی: 1 ساعته

 

روند اصلی چارت

نماد پونددلار تارگت صعودی خود را لمس کرد و بایستی منتظر کف های تحلیل قبلی باشیم. در صورتی که قیمت سقف فعلی را به سمت بالا بشکند، تحلیل آپدیت خواهد شد.

امیر پیروزی
من امیرحسین پیروزی هستم از سال 2012 وارد بازارهای مالی شدم و سرمایه گذاری خود را در بورس شروع کردم؛ سپس در سال 2016 وارد بازار فارکس شدم و سعی کردم تجربیات خود را در تحلیل تکنیکال، معامله بر روی سرمایه جذب شده …

فهرست مطالب

تبلیغات

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
هزینه‌های معاملاتی خود را کاهش دهید و به درآمد تبدیل کنید.
همین حالا درخواست دریافت ریبیت خود را ثبت کنید