خانه > مقالات بروکر تریدرز وی > بونوس بروکر تریدرز وی

بونوس بروکر تریدرز وی

بروکر تریدرز وی به‌طور کلی بونوس‌های زیادی به کاربرانش ارائه نمی‌کند، اما در تاریخ‌های مختلف شما می‌توانید برخی از این بونوس‌ها را روی حساب کاربری خود در بروکر تریدرز وی فعال کنید.

بونوس بروکر تریدرز وی

بونوس در فارکس چیست؟

به پاداش‌های نقدی و غیر نقدی که کارگزاری‌ها به کاربران خود اهدا می‌کنند، بونوس گفته می‌شود. عموما بونوس‌ها به صورت جوایز نقدی قابل معامله هستند. یعنی روی حساب کاربری اضافه می‌شوند و کاربران می‌توانند با آن ترید کنند. حالا که متوجه شدید بونوس در فارکس چیست؟ بهتر است کمی بیشتر با بونوس‌های بروکر تریدرز وی آشنا شویم.

آموزش افتتاح حساب بروکر تریدرز وی

برای افتتاح حساب در بروکر تریدرز وی، باید روی دکمه «دفتر خصوصی» در صفحه اول سایت این بروکر کلیک کنید. سپس در صفحه زیر، روی گزینه Open Account Now کلیک نمایید.

مرحله اول افتتاح حساب در بروکر تریدرز وی
مرحله اول آموزش افتتاح حساب در بروکر تریدرز وی

زمانی که فرم زیر برایتان باز شد، باید تمام بخش‌های آن را به انگلیسی پر کنید. این فرم شامل مواردی چون نام و نام خانوادگی، شماره تماس، نام کشور، ایمیل و … است.

مرحله دوم افتتاح حساب در بروکر تریدرز وی
مرحله دوم آموزش افتتاح حساب در بروکر تریدرز وی

در پایان فرم نیز شما باید یک حساب کاربری مجازی (Demo) یا واقعی (Real) ایجاد کنید تا ثبت نام در بروکر تریدرز وی برای شما به پایان برسد و بتوانید به پنل کاربری دست پیدا کنید.

در بروکر تریدرز وی کاربران پس از هر بار واریزی خود می‌توانند درخواستی مبنی بر دریافت بونوس به پشتیبانی بروکر تریدرز وی ارائه کنند.

بونوس های بروکر تریدرز وی در فارکس

در حال حاضر فقط یک بونوس در بروکر TradersWay برای کاربران ایرانی فعال است. شما پس از هر بار واریز می‌توانید به ایمیل Farsi@tradersway.com درخواست خود مبنی بر دریافت بونوس را ارائه کنید. بونوس این بروکر به صورت 100% واریزی تا سقف 1000 دلار به کاربران ارائه می‌شود.

جوایز و پاداش بروکر تریدرز وی

جوایز و پاداش‌های بروکر تریدرز وی معمولاً به صورت نقدی قابل معامله و غیرقابل برداشت است. یعنی شما با آن جوایز فقط می‌توانید ترید کنید و سود حاصل از معاملات را برداشت نمایید.

آموزش دریافت بونوس تریدرز وی

برای دریافت بونوس از بروکر تریدرز وی کافی است پس از هر بار واریزی، یک پیام از طریق ایمیل یا تیکت به پشتیبانی ارسال نمایید. پشتیبانی در سریع‌ترین زمان ممکن بونوس تعلق گرفته به شما را روی اکانت معاملاتی که دارید اضافه خواهد کرد.

مراحل دریافت بونوس

برای دریافت بونوس از بروکر تریدرز وی باید مراحل زیر را طی کنید:

  1. ثبت نام و احراز هویت در بروکر
  2. واریز پول به حساب معاملاتی
  3. اطلاع واریزی به پشتیبانی
  4. دریافت بونوس

البته ممکن است برخی بونوس های جدیدی که در بروکر ارائه می‌شود، مراحل کمتر یا بیشتری داشته باشند.

قوانین دریافت بونوس تریدرز وی

هر بونوس قوانین خاص خود را دارد، در حال حاضر تنها بونوس واریزی در بروکر TradersWay فعال است. شما با این بونوس فقط می‌توانید ترید کنید و اجازه برداشت مستقیم آن از حساب معاملاتی را نخواهید داشت.

بونوس خوش آمد گویی تریدرز وی

بونوس خوش آمد گویی به بونوسی گفته می‌شود که پس از ثبت نام اولیه در یک بروکر، به کاربران تازه وارد تعلق می‌گیرد. در حال حاضر بروکر تریدرز وی بونوس خوش آمد گویی ندارد، اما بعد از واریز اولیه می‌توانید تا سقف 1000 دلار و 100% پرداختی خود، بونوس دریافت کنید.

مسابقات بروکر تریدرز وی

در تاریخ مهر 1402 هیچ مسابقه‌ای در بروکر تریدرز وی برگزار نمی‌شود، اما ممکن است در آینده، مسابقات مختلفی بین تریدرهای حرفه‌ای بروکر برگزار شود. این‌گونه رویدادها از طریق صفحه ویژه بونوس بروکر تریدرز وی در سایت کدام بروکر اطلاع رسانی خواهد شد.

آنچه در مقاله بونوس بروکر تریدرز وی خواندیم

کارگزاری تریدرز وی جز بروکرهایی است که بونوس و مسابقات فعال زیادی ندارد. معمولاً کاربران پس از واریز وجه به حساب خود در این بروکر می‌توانند بونوس دریافت کنند. بونوس بروکر تریدرز وی به صورت نقدی قابل معامله و غیرقابل برداشت است.

https://kodambroker.com/site-tradersway

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر تریدرز وی

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران