خانه > مقالات بروکر اوربکس > حساب پم بروکر اوربکس

حساب پم بروکر اوربکس

بروکر اوربکس اخیراً در سال 2023 موفق شده تا سیستم حساب پم را به خدماتش اضافه کند. از این پس کاربران بروکر اوربکس می‌توانند از حساب PAMM برای سرمایه‌گذاری استفاده کنند. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما همراه شوید.

حساب پم بروکر اوربکس

حساب پم چیست؟

قبل از بررسی کامل حساب پم در بروکر اوربکس ابتدا به مفهوم آن می پردازیم؛ حساب PAMM به حسابی گفته می‌شود که تامین مالی آن توسط خود موسس و جمعی از سرمایه‌گذاران انجام می‌شود تا مدیر حساب بتواند با مجموع پول‌ ترید کند. اگر بیشتر می‌خواهید بدانید که حساب پم چیست؟ باید بگوییم که سیستم حساب پم شبیه به صندوق‌های سرمایه‌گذاری است که با پرداخت پول اولیه توسط مدیر حساب ایجاد می‌شود و کاربران با دیدن شرایط آن صندوق، شروع به سرمایه‌گذاری روی حساب می‌کنند.

آموزش ثبت نام در بروکر اوربکس

برای اینکه به حساب پم در بروکر Orbex دسترسی داشته باشید، باید ابتدا در این کارگزاری ثبت نام کنید. آموزش ثبت نام در بروکر اوربکس آسان است و شما می‌توانید به راحتی با کلیک روی دکمه ثبت نام به برگه زیر هدایت شوید.

ثبت نام در بروکر اوربکس
آموزش ثبت نام در بروکر اوربکس

در اینجا باید طبق تصویر مشخصات خود از جمله نام، نام خانوادگی، کشور و شماره همراه خود را وارد کنید تا ثبت نام اولیه شما انجام شود. دقت کنید، تا زمانی که احراز هویت شما در بروکر اوربکس کامل نشده باشد نمی‌توانید از حساب پم استفاده کنید.

سرمایه گذاری در حساب پم اوربکس

سرمایه‌گذاری در حساب پم اوربکس هیچ محدودیتی ندارد، میزان سرمایه‌گذاری نیز به حساب و تنظیماتی که مدیر حساب مشخص کرده است بستگی دارد. برخی از حساب‌ها دارای حداقل واریزی هستند که شما نمی‌توانید کمتر از آن درون حساب واریزی داشته باشید.

آموزش افتتاح حساب پم در اوربکس

برای افتتاح حساب PAMM چه به عنوان سرمایه‌گذار و چه به عنوان مدیر, باید به پنل کاربری خود بروید و در منوی سمت راست روی گزینه «PAMM» کلیک کنید. حالا دو گزینه دیگر برای شما باز می‌شود، اولی «Become a Manager» است که برای افرادی است که می‌خواهند مدیر حساب شوند، دومی نیز «Become a Investor» است که ویژه سرمایه‌گذاران است، بر اساس نیاز خود روی هر کدام که کلیک کنید وارد صفحه‌ای شبیه به عکس زیر خواهید شد.

افتتاح حساب پم در بروکر اوربکس
آموزش افتتاح حساب پم در بروکر اوربکس

در آنجا باید شماره اکانت معاملاتی خود و پسورد را وارد کنید تا وارد محیط حساب PAMM شوید.

رتبه بندی حساب‌های پم اوربکس

در بخش رتبه بندی می‌توانید حساب‌های برتر و مشخصات آن‌ها را مشاهده کنید، روی هر کدام که کلیک نمایید به صفحه آن حساب هدایت می‌شود که می‌توانید سایر جزئیات معاملات را ببینید. رتبه بندی برای این انجام شده است که سرمایه‌گذاران بهتر بتوانند حساب‌های پم برتر بروکر اوربکس را مشاهده کنند تا کار آن‌ها برای انتخاب حساب راحت باشد.

مراحل اتصال به حساب پم در اوربکس

برای اتصال به حساب PAMM شما باید یک اکانت معاملاتی واقعی داشته باشید که پول درون آن واریز شده باشد، سپس با انتخاب پروایدر مورد نظر خود می‌توانید پول خود را در حساب PAMM مد نظر واریز کنید.

سبد پم در بروکر اوربکس

همیشه توصیه می‌شود که تمام پول مورد نظرتان برای سرمایه‌گذاری را روی یک حساب پم نریزید. به همین دلیل بهتر است چند حساب پم را در بروکر Orbex انتخاب کرده و سبد پم تشکیل دهید تا بتوانید ریسک خود را تا حد زیادی کاهش دهید.

بروکر اوربکس امسال سیستم حساب PAMM را به خدمات خود اضافه کرده. شما بعد از ثبت نام در کارگزاری می‌توانید از طریق بخش حساب پم، خیلی سریع به عنوان یک مدیر حساب یا سرمایه‌گذار از سیستم پم بروکر اروبکس استفاده کنید.

مزایا و معایب حساب پم در اوربکس

از آنجا که سیستم پم بروکر اوربکس تازه تاسیس شده است، هنوز نمی‌توان انتظار زیادی از آن داشت، تنها مشکل این حساب پم شاید جوان بودن آن است که سبب شده پروایدرهای زیادی در آن فعال نباشند اما از مزییت‌های حساب پم می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • امکان ایجاد چند حساب پم
  • امکان ایجاد تنظیمات شخصی
  • امنیت کامل وجوه
  • ریز جزییات حساب

آموزش ثبت نام در صرافی تاپ چنج

بسیاری از ایرانیانی که با بروکرهای فارکس همکاری می‌کنند، مشکل جابجایی پول را داشتند که با تاسیس تاپ چنج این چالش به صورت کلی برطرف شده است. تاپ  چنج یک صرافی آنلاین است که می‌توانید با استفاده از آن به راحتی پول خود را بین حساب بانکی و کارگزاری جابجا کنید. آموزش ثبت نام در صرافی تاپ چنج آسان است. ابتدا به صفحه اول تاپ چنج مراجعه کنید، سپس با وارد کردن ایمیل خود به صفحه زیر هدایت می‌شوید.

ثبت نام در تاپ چنچ
آموزش ثبت نام در تاپ چنچ

در این صفحه باید نام، نام خانوادگی، کشور و کلمه عبورتان را وارد کنید تا اکانت شما در تاپ چنج ساخته شود. فراموش نکنید که در تاپ چنج یک مرحله احراز هویت هم خواهید داشت.

آموزش انتخاب مدیر صندوق حساب پم

برای کسانی که به عنوان سرمایه‌گذار می‌خواهند در سیستم پم فعالیت کنند، مهم‌ترین مسئله پیش روی آن ها، آموزش انتخاب مدیر صندوق حساب پم است. زیرا این مدیر کسی است که قرار است با سرمایه شما و چند نفر دیگر معامله کند، بنابراین باید با دقت انتخاب شود. شما هنگام انتخاب مدیر صندوق باید دقت کنید که حجم سرمایه‌گذاری خود مدیر و حجم سرمایه‌گذاری کلی چقدر است، میزان ریسک حساب، وضعیت عمر حساب، تقسیم سود و … همه جز مواردی است که قبل از سرمایه‌گذاری باید به آن‌ها دقت کنید.

دریافت مشاوره برای انتخاب حساب پم

اگر فرد مبتدی هستید، برای انتخاب حساب PAMM به مشاوره نیاز دارید، می‌توانید از تیم تخصصی کدام بروکر کمک بگیرید. برای این کار فقط کافی است به آی دی تلگرام kodambrokers@ پیام بدهید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

آنچه در مقاله بررسی حساب پم اوربکس خواندیم

همانطور که در طول مقاله بررسی حساب پم بروکر اوربکس خواندیم، این کارگزاری اخیراً اقدام به اضافه کردن سیستم حساب پم به خدمات خود کرده است. حالا کاربران بروکر اوربکس می‌توانند به عنوان مدیر حساب یا سرمایه‌گذار از سیستم حساب پم استفاده کنند. برای انتخاب مدیر صندوق نیز می‌توانید از خدمات کدام بروکر استفاده نمایید.

https://kodambroker.com/site-orbex

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر اوربکس

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران