خانه > مقالات بروکر اوربکس > کپی ترید در بروکر اوربکس

کپی ترید در بروکر اوربکس

بروکر اوربکس جز کارگزاری‌هایی است که امکان ارائه کپی ترید را فراهم نکرده است، البته بروکر اوربکس بجای کپی ترید، سیستم حساب PAMM را دارد که به عنوان جایگزین می‌توانید از آن استفاده کنید.

کپی ترید بروکر اوربکس

کپی تریدینگ چیست؟

کپی تریدینگ نوعی اتصال حساب یک سرمایه‌گذار به حساب یک معامله‌گر حرفه‌ای است. بگذارید شفاف‌تر بگوییم که کپی تریدینگ چیست؟ فرض کنید که شما یک فرد مبتدی هستید، یا فرصت کافی برای ترید کردن ندارید اما می‌خواهید از بازار فارکس سود کسب کنید. در این صورت می‌توانید فهرست تریدرهای برتر یک کارگزاری را تماشا کنید، مدل معاملات آن‌ها را ببینید و حسابتان را به حساب معاملاتی یکی از آن‌ها متصل کنید، به این روش کپی تریدینگ میگویند.

آموزش کپی ترید در اوربکس

متاسفانه بروکر Orbex سیستم کپی تریدینگ را ندارد، یعنی شما امکان اتصال حسابتان به حساب یک معامله‌گر برای کپی کردن تریدهای او را ندارید. اما در بخش سوشال تریدینگ بروکر اوربکس، شما می‌توانید از سیستم حساب پم بروکر اوربکس استفاده کنید که تا حدود زیادی شبیه به کپی تریدی است.

بروکر اوربکس امکان استفاده از کپی تریدینگ را هنوز برای کاربران خود فراهم نکرده است. بنابراین باید بگوییم که بروکر اوربکس کپی ترید ندارد و فقط در این کارگزاری می‌توانید از حساب پم استفاده کنید.

آنچه در مقاله کپی ترید بروکر اوربکس آموختیم

همان‌طور که در طول مقاله خواندید، بروکر اوربکس کپی ترید ندارد و اگر به دنبال چنین سیستمی در این کارگزاری هستید، فقط می‌توانید از حساب پم استفاده کنید.

https://kodambroker.com/site-orbex

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر اوربکس

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران