خانه > مقالات بروکر اینگات > آموزش حساب اسلامی در بروکر اینگات

آموزش حساب اسلامی در بروکر اینگات

بروکر اینگات دو مدل حساب معاملاتی دارد، یک مدل برای کاربران خارجی است و مدل دوم حساب معاملاتی است که به ایرانیان ارائه می‌کند. این حساب‌ها که ECN و استاندارد نام دارند را می‌تواند با شرایط مشخصی به حساب بدون سواپ بروکر اینگات تبدیل کرد.

حساب اسلامی بروکر اینگات

حساب اسلامی چیست؟

به‌طور معمول در بازار فارکس زمانی که یک معامله شما در نیمه شب همچنان باز بماند و یک روز در بازار گذشته باشد، شامل دریافت یا پرداخت بهره شبانه برای آن نماد معاملاتی خواهد شد. اگر می‌خواهید بدانید حساب اسلامی چیست؟ باید بگوییم حسابی است که به آن بهره شبانه تعلق نمی‌گیرد و زمانی که شما این حساب را داشته باشید لازم به پرداخت سوآپ یا بهره شبانه نیستید.

آموزش ساخت حساب اسلامی در بروکر اینگات

همان‌طور که گفتیم دو نوع حساب برای کاربران ایرانی وجود دارد که در بروکر اینگات می‌توانید آن را ایجاد کنید، یکی حساب استاندارد است و دیگری حساب ECN.

حساب های بروکر اینگات
حساب ECN و استاندارد بروکر اینگات

شما برای ایجاد حساب اسلامی لازم است ابتدا یکی از این حساب‌ها را ایجاد کرده، سپس از طریق پشتیبانی درخواستی مبنی تبدیل حساب خود به حساب اسلامی ارائه کنید. اگر کشوری که آن را به عنوان وطن خود انتخاب کرده‌اید، جز کشورهای اسلامی باشد، حساب اسلامی به شما تعلق خواهد گرفت.

کاربران گرامی لطفا به این نکته توجه داشته باشید: ممکن است حساب های معاملاتی بروکر اینگات بر اساس منطقه جغرافیایی که شما هستید یا به دلیل استفاده از VPN متفاوت باشد. لطفا قبل از ایجاد حساب معاملاتی به پشتیبانی پیام بدهید.

در بروکر اینگات می‌توانید با ایجاد حساب ECN و حساب استاندارد و اعلام درخواست به پشتیبانی؛ یک حساب بدون سواپ ایجاد کنید. این حساب مختص کاربران مسلمانی است که نمی‌خواهند بهره شبانه برای آن‌ها محاسبه شود.

مقدار هزینه‌ی روزانه حساب اسلامی بروکر اینگات

حساب اسلامی در بروکر Ingot به دو نوع حساب تعلق می‌گیرد که ویژگی‌های آن‌ها را در ادامه مشاهده خواهید کرد:

  1. حساب استاندارد: اگر حساب استاندارد خود را به حساب اسلامی تبدیل کنید، برای یک ماه از پرداخت سواپ معاف می‌شوید، به‌جز معاملاتی که روی شاخص‌ها انجام می‌دهید.
  2. حساب ECN: اگر حساب ECN خود را به حساب اسلامی تبدیل کنید، فقط می‌توانید برای معامله روی شاخص‌ها از پرداخت یا دریافت سواپ معاف شوید و برای دیگر معاملات سواپ برای شما محاسبه می‌شود.

آنچه در مقاله آموزش حساب اسلامی در بروکر اینگات خواندیم

همان‌طور که در طول مقاله متوجه شدید، حساب اسلامی به حسابی گفته می‌شود که در آن بهره شبانه برای معاملاتی که در نیمه شب باز می‌مانند محاسبه نمی‌شود. در بروکر اینگات کاربران ایرانی می‌توانند با ایجاد حساب استاندارد و حساب ECN، ویژگی حساب اسلامی یا بدون سواپ را به حساب معاملاتی خود اضافه کنند.

https://kodambroker.com/site-ingot

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر اینگات

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران