خانه > مقالات بروکر اچ وای سی ام > حساب پم بروکر اچ وای سی ام

حساب پم بروکر اچ وای سی ام

بروکر اچ وای سی ام حساب پم ندارد، البته در کل بروکر اچ وای سی ام هیچ کدام از گزینه‌های سوشیال تریدینگ مانند حساب PAMM و کپی ترید را ندارد و به گفته مدیران آن قرار است در آینده نزدیک این امکانات به این کارگزاری اضافه می شود.

حساب پم بروکر اچ وای سی ام

 حساب پم چیست؟

قبل از بررسی کامل حساب پم در بروکر اچ وای سی ام ابتدا به مفهوم آن می پردازیم؛ حساب PAMM چیزی شبیه به صندوق‌های سرمایه‌گذاری است. یعنی سرمایه‌گذاران روی یک حساب PAMM پول واریز می‌کنند و مدیر حساب با استفاده از کل حجم سرمایه معاملات را انجام می‌دهد. اگر هنوز سوالتان این است که دقیقاً حساب پم چیست؟ باید بگوییم نوعی سرمایه گذاری جمعی روی یک حساب است که توسط مدیر حساب با پرداخت پول ایجاد شده است. سود و ضرر در حساب پم با توجه به میزان سرمایه گذاری هر فرد بین اعضا تقسیم می‌شود.

آموزش افتتاح حساب پم در اچ وای سی ام

متاسفانه بروکر HYCM امکان استفاده از حساب PAMM را فراهم نکرده است، بنابراین اگر شما بخواهید چه به‌ عنوان سرمایه‌گذار و چه به عنوان مدیر حساب پم، فعالیت کنید، امکان استفاده از این کارگزاری را ندارید. شما اگر میخواهید حساب پم ایجاد کنید میتوانید از بروکرهایی که حساب پم دارند استفاده کنید.

بروکر اچ وای سی ام یکی از معدود کارگزاری‌هایی است که هیچ کدام از سیستم‌های سوشیال تریدینگ از جمله حساب پم و کپی ترید را ندارد و این مسئله یکی از نکات منفی بروکر اچ وای سی ام محسوب می‌شود.

آنچه در مقاله بررسی حساب پم اچ وای سی ام خواندیم

همان‌طور که در طول مقاله خواندیم، این کارگزاری سیستم پم را ارائه نمی‌کند. نه تنها حساب PAMM بلکه حساب کپی ترید نیز در بروکر اچ وای سی ام موجود نیست و شما در این بروکر عملاً به هیچ کدام از سیستم‌های سوشال تریدینگ دسترسی ندارید.

https://kodambroker.com/site-hycm

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر اچ وای سی ام

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران