خانه > مقالات بروکر دلتا اف ایکس > بونوس بروکر دلتا اف ایکس

بونوس بروکر دلتا اف ایکس

بونوس در بروکر دلتا اف ایکس به صورت کمپین‌های مختلف در تاریخ‌های متفاوتی برگزار می‌شود. این بونوس‌ها عموماً به صورت نقدی غیر قابل برداشت و قابل معامله هستند. برای آشنایی بیشتر با قوانین برداشت و استفاده از بونوس‌های بروکر دلتا اف ایکس با ما همراه شوید.

بونوس بروکر دلتا اف ایکس

بونوس در فارکس چیست؟

قبل از بررسی و پاسخ به سوال بونوس بروکر دلتا اف ایکس چیست؟ ابتدا به مفهوم آن می پردازیم؛ به پاداش‌های نقدی و غیر نقدی که بروکرها به دلایل مختلف به تریدرهای خود ارائه می‌کنند، بونوس میگویند. اگر می‌خواهید بدانید بونوس در فارکس چیست؟ و چطور ارائه می‌شود. باید بدانید که بونوس‌ها عموماً به صورت نقدی و غیر نقدی به کاربران ارائه می‌شوند.

آموزش افتتاح حساب بروکر دلتا اف ایکس

معمولاً بونوس‌ها روی حساب‌های معاملاتی واریز می‌شوند، برای اینکه بتوانید بونوس دریافت کنید باید یک حساب داشته باشید، برای ثبت نام در بروکر دلتا اف ایکس و احراز هویت در سایت آن، کافی است در پنل کاربری خود طبق عکس زیر روی بخش حساب‌ها کلیک کنید.

افتتاح حساب در بروکر دلتا اف ایکس
افتتاح حساب در بروکر دلتا اف ایکس

سپس روی گزینه واقعی یا دمو برای ایجاد یک حساب کلیک کرده و در نهایت دکمه افزودن حساب را بزنید. بعد از آن صفحه‌ای شامل تمام حساب‌های بروکر دلتا اف ایکس برای شما باز می‌شود، از این صفحه می‌توانید حساب مد نظر خود را به همراه تنظیم موجودی اولیه و همچنین اهرمی که می‌خواهید روی حسابتان باشد ایجاد کنید.

تنظیمات حساب در بروکر دلتا اف ایکس
تنظیمات حساب در بروکر دلتا اف ایکس

در نهایت روی گزینه ایجاد حساب کلیک کنید تا حساب شما ساخته شود. اگر حساب معاملاتی که باز کرده‌اید از نوع واقعی است، باید در فهرست حساب‌ها آن را انتخاب کرده و پولی که در کیف پول خود دارید را به آن حساب منتقل کنید تا بتوانید ترید کردن را آغاز کنید.

جوایز و پاداش بروکر دلتا اف ایکس

اگر بخواهید از وضعیت جوایز بروکر دلتا اف ایکس مطلع شوید، باید در صفحه اول سایت به بخش کمپین‌ها بروید، کمپین فعالی که وجود دارد را انتخاب کنید و جوایز آن را ببینید.

جوایز و پاداش بروکر دلتا اف ایکس
جوایز و پاداش بروکر دلتا اف ایکس

همان‌طور که در تصویر بالا مشخص است، هرکدام از جوایز فعال در این کمپین دارای قوانینی هستند، برای اینکه متوجه شرایط آن شوید باید روی دکمه شروع کلیک کنید.

بونوس های بروکر دلتا اف ایکس در فارکس

در بروکر دلتا اف ایکس هنوز بونوس‌های فعال چندانی وجود ندارد، البته طبق اعلام پشتیبانی این کارگزاری در ماه‌های آینده سال ۱۴۰۲ شاهد ارائه بونوس‌های متنوعی در این بروکر خواهیم بود. به طور کلی همیشه بونوس‌ها  دارای تاریخ انقضا هستند و همیشه فعال نیستند.

آموزش دریافت بونوس دلتا اف ایکس

زمانی که یک بونوس در بروکر دلتا اف ایکس فعال می‌شود، در پنل کاربری خود، بخش کمپین‌ها می‌توانید آن را مشاهده کنید، برای دریافت بونوس ابتدا باید قوانین آن را بخوانید و با شرایط آن موافقت کنید. سپس با اطلاع دادن به پشتیبانی، بونوس را فعال نمایید.

مراحل دریافت بونوس در دلتا اف ایکس

مراحل دریافت بونوس در بروکر دلتا اف ایکس به این شرح است:

  1. ثبت نام در بروکر
  2. انتخاب بونوس
  3. پذیرش قوانین
  4. اطلاع به پشتیبانی
  5. دریافت بونوس روی حساب کاربری

البته ممکن است بسته به نوع بونوسی که می‌خواهید دریافت کنید، مراحل کمی متفاوت‌تر باشد.

قوانین دریافت بونوس بروکر دلتا اف ایکس

قوانین دریافت هر بونوس در دلتا اف ایکس با دیگری فرق دارد، اما به طور کلی، زمانی که بونوسی بابت واریزی به حساب خود دریافت می‌کنید، تا مدت مشخصی دیگر نمی‌توانید حجم پولی که خودتان واریز کرده‌اید را برداشت کنید، در غیر این صورت بونوس شما نیز حذف خواهد شد. معمولاً بونوس‌های بروکر دلتا اف ایکس به صورت نقدی قابل معامله هستند، یعنی فقط می‌توانید با آن‌ها ترید کنید و امکان برداشت آن‌ها را به صورت پول نقد ندارید.

بروکر دلتا اف ایکس برای تشویق کاربرانش به انجام فعالیت بیشتر، چند نوع بونوس مختلف را به آن‌ها ارائه می‌کند، این بونوس‌ها می‌توانند شامل بونوس واریز، بونوس خوش‌آمد گویی و … باشند.

نحوه واریز بونوس بروکر دلتا اف ایکس به حساب مشتری

نحوه واریز بونوس به حساب مشتریان در بروکر دلتا اف ایکس کاملاً وابسته به نوع قوانین بونوس است، اما مسئله مهم این است که اکثر بونوس‌ها  مستقیماً به حساب معاملاتی شما واریز می‌شوند. اگر بونوسی قابل برداشت باشد، بروکر آن را به صورت خودکار به کیف پول شما واریز می‌کند.

بونوس خوش آمد گویی بروکر دلتا اف ایکس

به بونوسی که هنگام ثبت نام در بروکر دلتا اف ایکس به شما تعلق می‌گیرد، بونوس خوش آمد گویی گفته می‌شود، این بونوس بعد از اینکه احراز هویت خود را کامل کنید برای شما فعال می‌شود اما بعد از اولین واریزی که به حساب معاملاتی خود داشته باشید به حسابتان واریز خواهد شد. بونوس خوش آمد گویی همیشه فعال نیست، اما در زمان‌هایی که وجود داشته باشد به صورت نقدی قابل معامله و غیرقابل برداشت است.

مسابقات بروکر دلتا اف ایکس

مسابقات در بروکر دلتا اف ایکس معمولاً بین همه کاربران برگزار می‌شود و افراد می‌توانند با شارژ حساب خود وارد مسابقه فعال در بروکر شوند. عمده جوایز مسابقات بروکر DeltaFX به صورت غیر نقدی است که شامل سفرهای اروپایی، لپ تاپ، موبایل، پاور بانک و … می‌شود. البته شما می‌توانید معادل نقدی این جوایز را نیز دریافت کنید.

آنچه درباره بونوس بروکر دلتا اف ایکس خواندیم

همان‌طور که در طول مقاله گفته شد، بونوس در بروکر دلتا اف ایکس به صورت نقدی یا غیر نقدی به دلیل فعالیت‌های مختلفی چون افتتاح حساب، معرفی دوستان، واریز وجه، خوش‌آمد گویی و … ارائه می‌شود. معمولاً بونوس های بروکر دلتا اف ایکس به صورت نقدی غیر قابل برداشت هستند و فقط می‌توانید با آن‌ها ترید کنید. هر بونوس قوانین خاص خود را دارد که هنگام دریافت بونوس باید آن‌ها را به صورت کامل بخوانید و بپذیرید. بونوس‌ها  به صورت خودکار به حساب معاملاتی یا کیف پول شما واریز می‌شوند.

https://kodambroker.com/site-deltafx

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر دلتا اف ایکس

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران